قیمت سرور خرید سرور قیمت سرور اچ پی قیمت رم سرور قیمت هارد سرور قیمت لپ تاپ قیمت لب تاب قیمت نوت بوک قیمت لپ تاپ ایسوس قیمت لپ تاپ لنوو قیمت لپ تاپ اچ پی قیمت لپ تاپ ایسر قیمت سوئیچ سیسکو قیمت مودم دی لینک قیمت مودم تی پی لینک لپ تاپ قیمت مادربرد قیمت یو پی اس فروش یو پی اس قیمت پرینتر قیمت دوربین مداربسته قیمت پرینترهای اچ پی دوربین مداربسته قیمت گوشی موبایل قیمت پاوربانک قیمت گوشی سامسونگ قیمت هارد اکسترنال قیمت هارد اس اس دی قیمت فلش مموری قیمت باتری لپ تاپ
سفارش تبلیغ
صبا
دلنوشته ها

هنوز چشم‌های اشک بار محمد صلی ا... علیه و آله وسلم از بدرقه همیشگی عموی مهربانش ابوطالب خیس بود.


هنوز محمّد صلی ا... علیه و آله وسلم به خانه باز نگشته بود که شمع نگاه خویش را در کنار بی قراری بر بالین بستر خدیجه علیهاالسلام یافت.

حجم نگاه محمد صلی ا... علیه و آله وسلم را تنهایی و غربت پر کرده بود و حجم سینه او را اندوه و آه؛ پرتو لبخند خدیجه، روشنایی در و دیوار بود و دل خوشی همیشگی‌اش.

ادامه مطلب...

نوشته شده در پنج شنبه 92/4/27ساعت 1:38 عصر توسط حمیده بالایی نظرات ( ) |


نوشته شده در چهارشنبه 92/4/19ساعت 11:39 صبح توسط حمیده بالایی نظرات ( ) |

 

روز میلادت جهان به ماجرایی عظیم دچار شد.

تو آمدی و برای نخستین بار «انتظار» با تو آمد. این حقیقت عاشقانه و غم انگیز، این سرنوشت ناگزیر، هم زاد تو بود.

اینک قرن‌هاست که انتظار بر تمام زمین سایه افکنده و عاشقان را در پنجه امتحان خویش می فشرد.

لحظه لحظه دل‌سپردگان را جان می ستاند و دوباره جان می بخشد.

ادامه مطلب...

نوشته شده در یکشنبه 92/4/2ساعت 1:5 عصر توسط حمیده بالایی نظرات ( ) |

 

پروردگارا!
بر محمّد و خاندانش درود فرست، و از دوستت، خلیفه‌ات، حجّتت بر خلقت، و آن زبانى که معرف توست و گویاى حکمت تو، و آن چشم بیناى تو در میان مخلوقاتت، و گواه بر بندگانت... بزرگمرد مجاهد کوشا، بنده پناهنده به تو، دفاع کن .
خداوندا!
او را از شرّ آنچه آفریدى و پدید آوردى و ایجاد نمودى و پروراندى و تصویر نمودى در امان دار، و او را از پیش رو و از پشت سر و از طرف راست و چپ، و از بالا و پایین محافظت فرما، آن گونه که هر که در حفاظت تو باشد ضایع نگردد.
در وجود او، پیامبرت را، و وصى پیامبرت را، و پدرانش را؛ پیشوایانت و ارکان دینت را که درود تو بر تمامى آنان باد حفظ نما و او را در امانت خودت که هرگز ضایع نگردد، و در همسایگى‌ات که مورد تعرّض قرار نگیرد، و در نگهدارى و حمایت خودت که مورد ظلم واقع نشود، قرار ده.
ادامه مطلب...
نوشته شده در یکشنبه 92/4/2ساعت 12:59 عصر توسط حمیده بالایی نظرات ( ) |


 Design By : Pichak